Latvijas MEŽA DIENAS 2023

Event

“Latvijas valsts meži” aicina skolas, ģimenes un citus dabas draugus iepazīt mežu gada grandiozākajā meža izziņas pasākumā “Latvijas meža dienas”, kas notiks 26. un 27. maijā Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē! Šajā gadā īpaši domāsim par mežu saistībā ar klimata tematiku, meklējot atbildi uz jautājumu – vai mežs izglābs pasauli?

26.maijā – skolu diena kopā ar “Zaļo jostu”, savukārt, 27. maijā – jo īpaši gaidīsim ģimenes, lai kopīgi izpētītu meža audzēšanas ciklu no sēkliņas līdz koka mājai, kā arī izzinātu mācību un karjeras iespējas meža nozarē vairāk nekā 80 meža izziņas pieturās! Atbilstoši centrālajai tēmai šogad īpaši tiks pievērsta uzmanība klimata jautājumiem – noskaidrosim, kāda ir koksnes loma oglekļa piesaistē un skābekļa ražošanā, un kā, būvējot no koka, varam mazināt klimata pārmaiņas.

Pasākumu apmeklētājus izklaidēs īpašie muzikālie viesi – piektdien, 26. maijā uzstāsies grupa “Citi Zēni”, savukārt, sestdien – ģimeņu dienu ieskandinās “Bermudu Divstūris”. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Pasākumu organizē AS “Latvijas valsts meži” sadarbībā ar Dobeles novada pašvaldību un vairāk nekā 100 meža nozares organizācijām. Vairāk par pasākumu: www.latvijasmezadienas.lv

Ieplāno pats un pastāsti draugiem – uz satikšanos!